СТОЛИЧНІ МЕДИКИ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ В ЗМАГАННЯХ МІЖГАЛУЗЕВОЇ СПАРТАКІАДИ КИЄВА

СТОЛИЧНІ МЕДИКИ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ В ЗМАГАННЯХ  МІЖГАЛУЗЕВОЇ СПАРТАКІАДИ М.КИЄВА

Київська міська організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» згідно календарного плану фізкультурно-спортивних заходів  24-26 жовтня 2014 року  провела  Міжгалузеву спартакіаду м. Києва.

В програмі спартакіади були наступні види спорту: стрітбол, футзал, волейбол, настільний теніс, шахи, легка атлетика, армрестлинг та гирьовий спорт.

До участі в спартакіаді були запрошені кращі колективи фізкультури Київської міської організації ФСТ «Спартак», серед яких і Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я.

Команда профспілки медиків була укомплектована студентами Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (ректор  член -кореспонден  НАМН України,  доктор медичних наук професор  Амосова К.М. голова профкому студентів Пилипко В.М.) - команда з волейболу, армреслинг, гирьовий спорт, легка атлетика, шахи, працівниками Київської міської клінічної лікарні ? 6 (головний лікар Заслужений лікар України Крижевський В.В., голова профкому Мар'ян Є.П.) - команда з футзалу, ДУ «Головне бюро судово-медичної експертизи МОЗ України» (начальник Бурчинський В.Г.,  голова профкому Дручініна І.М.) теніс (чоловік) та Центр екстреної медичної допомоги м.Києва теніс (жінка).

В результаті в заганнях зі стрітболу (баскетбол 3х3) медики посіли четверте місце.

У змаганнях з шахів медики зайняли п'яте командне місце.

Футбольна команда медиків (капітан команди лікар-анастезіолог Строкоус Віктор Володимирович) на груповій стадії виграла у команди «Мінсоцполітики»  з рахунком 8:3, зіграла внічию 2:2 з командою ДП «Укртрансгаз» вийшла до півфіналу де обіграла команду СЗ «Анонов» з рахунком 3:2 і поступилася у фіналі  з рахунком 2:1 команді «Укрчастотнагляд» зайняла друге місце.  Кращим бомбардиром турніру став лікар-анастезіолог КМКЛ ?6  Строкоус Віктор Володимирович.

У змаганнях з легкої атлетики серед жінок на дистанції 60 метрів Сухоставська Вікторія стала першою,  а Олещенко Віталіна другою.

Серед чоловіків   на дистанції 100 метрів  Мороз Микола  був четвертим.

Забіг на 200 метрів у жінок виграла Олещенко Віталіна. У забігу на 400 метрів у чоловіків Гарбовський Ігор став п'ятим.

Стрибки у довжину у жінок виграла Олешенко Віталіна, Рябко Вікторія стала третьою.  У стрибках у довжину серед чоловіків   Мороз Микола  був  третім.

В естафеті 4 по 100 метрів  команда  профспілки медиків у складі Мороз Микола, Гарбовський Ігор,  Олещенко Віталіна та Сухоставська Вікторія стала першою.

У змаганнях з армспорту в категорії до 70 кг  перше місце виборов Гуліч Андрій , а  Ясинський Андрій став третім.

У ваговій категорії до 80 кг Корчемний Іван зайняв  п'яте  місце.

У категорії до 90 кг. Ткачук Микола був третім, а у категорії понад 90 кг. Привалов Максим був четвертим.

У змаганнях з гирьового спорту  категорія до 80 кг Єфіменко Роман  зайняв  друге місце.

У  категорії до 90 кг Ткачук Микола виборов перше місце а Ігнатенко Олександр друге.

В категорії  понад  90 кг Привалов Максим виборов друге місце.

У змаганнях з волейболу  медики (тренер команди викладач  кафедри фізичної культури та  здоров'я НМУ ім. О.О. Богомольця Гичак К.В.) переграли команди СЗ «Антонов» та «Київенерго» вийшли до фіналу де переграли команду ДП «Укртрансгаз» і посіли перше місце.  Кращим гравцем та кращим нападником турніру стали медики - Жабський Микита та Савчук Павло відповідно. Свою перемогу волейболісти медики  присвятили колишньому капітану команди студенту НМУ ім..О.О. Богомольця Володимиру Юричку,  який загинув в зоні АТО.

У змаганнях з настільного тенісу серед  жінок  лікар-інтерн  10 підстанції Центру екстреної медичної допомоги м.Києва Петруньок Ірина посіла третє місце.  У змаганнях з настільного тенісу серед   чоловіків судово-медичний експерт Головного бюро судово-медичної експертизи МОЗ України Олефіренко Олександр  зайняв  перше місце.

У загальнокомандному заліку команда Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я зайняла перше  місце, друге місце посіла команда серійного заводу «Антонов»,  третє місце посіла  команда ДП «Укртрансгаз».

Переможці та призери змагань VІІІ  Міжгалузевої спартакіади м. Києва були нагороджені кубками дипломами та медалями.

Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я висловлює подяку ректору  Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця,  члену-кореспонденту НАМН України, доктору медичних наук, професору  Амосовій Катерині Миколаївні, за розвиток в установі фізичної культури і спорту, завідувачу кафедри фізичного виховання та  здоров'я, доценту кафедри    Гусєву Тарасу Петровичу, заслуженому тренеру України, заслуженому діячу фізичної культури та спорту, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри фізичної культури та здоров'я Щербині Юрію Володимировичу,  старшому викладачу кафедри фізичної культури та  здоров'я Задорожному  Миколі Семеновичу, викладачам кафедри фізичної культури та  здоров'я Ткачук Олені Геннадіївні,  Гичаку Костянтину Володимировичу, голові профкому студентів Пилипку Власію Миколайовичу за підготовку команди до змагань, головному лікарю КМКЛ ? 6, Заслуженому лікарю України  Крижевському Вадиму Віталійовичу за розвиток в установі фізичної культури та спорту, голові профкому КМКЛ ? 6 Мар'яну Євгену Павловичу та лікарю анестезіологу КМКЛ ? 6 Строкоусу Віктору Володимировичу за підготовку команди до змагань,  начальнику ДУ «Головне бюро судово-медичної експертизи МОЗ України» Бурчинському Василю Георгійовичу за розвиток в установі фізичної культури та спорту голові профкому Дручініній  Ірині Миколаївні  за підготовку команди до змагань.